De 20 vakreste kvinnene i verden, ifølge TC Candler

Du har helt sikkert allerede spurt deg selv om hvem som er de vakreste kvinnene i verden, ikke sant? Vær oppmerksom på at skjønnhet til tross for standardene som fortsatt er pålagt sosialt, er i øynene til betrakteren. I utgangspunktet, hvem som er vakker for en person, er kanskje ikke så vakker som en annen.

Kjenner du for eksempel den skuespilleren som alle synes er fantastisk, og som du ikke kan finne vakker? Ja, noen ganger skjer det. Dette betyr ikke at hun er mindre vakker, bare fordi du ikke tror det.

Selv om det høres ut som en myk samtale, gir denne introduksjonen mening. Oppsummert er det vi prøver å forklare at de vakreste kvinnene i verden blir valgt etter folkelig stemme.

Årlig velger leserne av TC Candler-nettstedet kjendisene de anser som de vakreste. Denne listen, som har eksistert siden 1999, presenterer imidlertid en oversikt over ulike standarder for skjønnhet rundt om i verden. Det er faktisk ikke for ingenting at utvalget inkluderer ikke mindre enn 100 av de vakreste kvinnene i verden hvert år.

Det vil si at den har vakre kvinner for enhver smak. Høyere, kortere, med krøllete eller rett hår, asiatisk, afrikansk, amerikansk, europeisk og så videre.

Gjerne har alle funksjoner og detaljer som er verdt å beundre. For ikke å nevne at de er gode på det de gjør, enten det er i filmer, musikk og så videre.

Men selvfølgelig vil vi presentere en mindre liste over de vakreste kvinnene i verden. Av de 100 nominerte av publikum, har vi skilt de 20 vakreste, som du kan se nedenfor.

Som et resultat er et viktig poeng å merke seg at listen ikke tar hensyn til alder, talent eller andre spesifikke krav. Med andre ord, de vakreste kvinnene i verden blir valgt av publikum på grunn av deres fysiske utseende.

20 vakreste kvinner i verden:

20. Taylor Hill, Victoria’s Secret-modell

Et innlegg delt av Taylor Hill (@taylor_hill) 27. desember 2017 klokken 02:58 PST

19. Lupita Nyong’o, kenyansk skuespillerinne født i Mexico

Et innlegg delt av Lupita Nyong’o (@lupitanyongo) 6. september 2017 kl.11: 17 PDT

18. Jenny Kim, en sanger fra Sør-Korea

Se dette bildet på Instagram.

Et innlegg delt av JENNY KIM 김 제니 (@___ jenny.kim) 19. apr. 2019 kl. 3:18 PDT

17. Yael Shelbia, en modell fra Israel

Et innlegg delt av Yael Shelbia (@yaelshelbia) 28. des. 2017 kl. 9.45 PST

16. Oktyabrina Maximova: en modell fra Russland

Et innlegg delt av Oktyabrina Maximova (@oktyabrina_maximova) 1. mars 2016 klokken 07:19 PST

15. Lalisa Manoban: en sanger fra Thailand og Sør-Korea

Et innlegg delt av for BLACKPINK LISA (@ lalisa.blackpink) 6. juni 2018 kl. 3:46 PDT

14. Emma Watson: en skuespillerinne fra Storbritannia

Et innlegg delt av Emma Watson (@emmawatson) 8. juli 2014 klokka 07.05 PDT

13. Adriana Michelle: en modell fra USA

12. Bella Heathcote: en skuespillerinne fra Australia

11. Antonia Iacobescu: en sanger fra Romania

Et innlegg delt av • AntoniA • (@antonia) 9. november 2017 klokken 04:08 PST

10. Camilla Belle: Amerikansk sanger av brasiliansk avstamning

Et innlegg delt av Camilla Belle (@camillabelle) 14. oktober 2017 klokken 04:51 PDT

9. Golshifteh Farahani: Iransk skuespillerinne bosatt i Frankrike

8. Ju Jing-Yi: kinesisk sanger

Et innlegg delt av @love_kikuj 16. desember 2017 klokka 06.50 PST

7. Adelaide Kane: en skuespillerinne fra Australia

Et innlegg delt av Adelaide Kane (@adelaidekane) 25. juni 2017 kl 17:34 PDT

6. Jourdan Dunn: en modell fra Storbritannia

Et innlegg delt av Jourdan Dunn (@jourdandunn) 5. des. 2017 kl.11: 24 PST

5. Nana: en sanger fra Sør-Korea

Et innlegg delt av NANA (@jin_a_nana) 15. mars 2017 klokken 3:45 PDT

4. Sarah Gadon: en skuespillerinne fra Canada

3. Zhou Ziyu: en taiwansk sanger

2. Tilan Blondo: en modell fra Frankrike

Et innlegg delt av Thylane (@thylaneblondeau) 19. november 2017 klokka 02:01 PST

1. Liza Soberano: skuespillerinne og modell fra Filippinene og USA

Et innlegg delt av Liza Soberano (@lizasoberano) 4. desember 2017 kl. 1:36 PST

Så, hva syntes du om de vakreste kvinnene i verden? I utgangspunktet er de alle vakre, eller er du ikke enig?

Imidlertid kunne vi ikke unnlate å si at selv med så mange vakre kvinner, er listen ennå ikke komplett. Til slutt, vil du legge til mer på listen? Husk å kommentere!

Og når du snakker om helt nydelige kvinner, må du sjekke ut dette: Dette er kvinnen med den mest perfekte kroppen i verden, ifølge Science.

Kilde: Utrolig

Siste innlegg